Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Gerarda, Teodora Czwartek 24. Września 2020r
Zadania z Fizyki Zadania z Matematyki Medycyna Kolagen-sport.pl Dezodorant-kobiet-mezczyzn-super-deo.pl
linki sponsorowane, reklamy
Encyklopedia Leków
Opis Leków
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku nazwę leku lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
NEONORMOSAN
Dostepność leku
Dostepność leku
Bez recepty
Forma leku
Forma leku
zioła
Zawartość
Zawartość
substancje czynne - korzeń rzewienia, kłącze perzu, owoc kminku, ziele mięty, owoc bzu czarnego, korzeń mniszka lekarskiego
Sposób działania
Sposób działania
Neonormosan działa wiatropędnie i przeczyszczająco. O działaniu przeczyszczającym ziół decyduje korzeń rzewienia. Preparat ten zawiera antrazwiązki, które drażnią jelito grube i powodują jego wzmożoną perystaltykę. Ponadto wzmagają wydzielanie śluzu i i przyspieszają wydalanie wody do jelit, dzięki czemu zawartość jelit staje się bardziej wodnista i zwiększa objętość. Wszystko to przyczynia się do przyspieszenia pasażu zawartości jelit oraz wypróżnienia. Owoc kminku oraz ziele mięty działają rozkurczowo i wiatropędnie, a także przeciwbakteryjnie. Zioła stosuje się w przewlekłych zaparciach oraz jako pomocniczy środek w zwalczaniu otyłości.
Inne leki związane ze schorzeniami
Inne leki związane ze schorzeniami
Ostrzeżenie
Ostrzeżenie
Neonormosanu nie należy podawać w uczuleniu na którykolwiek z jego składników. Ziół nie należy podawać w podrażnieniu ślepej kiszki lub w stanach zapalnych i niedrożności jelit.
Dawkowanie
Dawkowanie
Odwar z 1 łyżki ziół na szklankę wody pić przed snem.
Ciąża i karmienie piersią
Ciąża i karmienie piersią
Ograniczone doświadczenia ze stosowaniem leku w okresie ciąży, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania ziół podczas ciąży. Istnieje prawdopodobieństwo, że preparat oddziałuje na karmione dziecko. Nie wolno zażywać leku w okresie karmienia.

Zadaj pytanie do
lekarza Farmakologa

Zastrzeżenie: Informujemy, że decyzja o podaniu leku na receptę może być podjęta jedynie przez lekarza i to na podstawie więcej, niż jednego źródła. W przypadkach rozbieżności podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka producenta. W tych okolicznościach jakiekolwiek roszczenia za pośrednie lub bezpośrednie szkody są wykluczone.

linki sponsorowane, reklamy
biegi na przełaj tenis stołowy dla biegaczy dżudo markowy kolagen jazda na snowboardzie nurkowanie z rurką lifting piersi nowości z zielarni - szałwia na kaszel palacza szałwia co na grypę szałwia zielarnia szałwia nowości z apteki - szałwia szałwia szałwia zioła - szałwia zielarz szałwia w zielarniach - aronia aronia - cukierki właściwości aronii aronia - cukierki ziołowe cukierki - aronia produkty z aronii ziołowe cukierki - aronia ziołowe cukierki - aronia ładne paznokcie nowości - pokrzywa oczyszczenie organizmu produkty z pokrzywy cukierki z ziołami - pokrzywa ziołowe produkty - pokrzywa pokrzywa - cukierki wzmocnienie organizmu w zielarniach - żeńszeń imbir na wzmocnienie - żeńszeń imbir żeńszeń imbir - cukierki przeciw stresowi - żeńszeń imbir nowości - żeńszeń imbir apteka - żeńszeń imbir przeciw stresowi - żeńszeń imbir przeciw stresowi - żeńszeń imbir ziołowe wspomaganie - aloes trawa cytrynowa zioła - aloes trawa cytrynowa co dobrego - aloes trawa cytrynowa przeciw stresowi - aloes trawa cytrynowa nowości z zielarni - aloes trawa cytrynowa nowości z apteki - aloes trawa cytrynowa produkty z aloesu i trawy cytrynowej na wzmocnienie - aloes trawa cytrynowa co dobrego - czarny bez ziołowe specjały - czarny bez ziołowe wspomaganie - czarny bez na wzmocnienie - czarny bez produkty z czarnego bzu co dobrego - czarny bez zielarnia - czarny bez zioła w cukierkach - czarny bez ziołowe cukierki - głóg, głogowe dla całej rodziny - głóg, głogowe cukierki ziołowe - cukierki głogowe ziołowe cukierki - głóg, głogowe apteka - głóg, głogowe zioła w cukierkach - głóg, głogowe nowości z zielarni - głóg, głogowe właściwości głogu właściwości melisy cukierki z ziołami - melisa przeciw stresowi - melisa ziołowe produkty - melisa cukierki z ziołami - melisa cukierki ziołowe - cukierki melisowe ziołowe produkty - melisa produkty z melisy ziołowe produkty - waleriana nowości z apteki - waleriana w aptekach - waleriana na wzmocnienie - waleriana produkty na odporność - waleriana nowości - waleriana dla całej rodziny - waleriana ziołowe specjały - waleriana pchnięcie kulą boks nurkowanie z akwalungiem bilard dezodorant dla mężczyzn wartościowy dezodorant jogging karate
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.
Udostępnij
Facebook