Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Jana, Flory Wtorek 24. Listopada 2020r
linki sponsorowane, reklamy
Encyklopedia Leków
Opis Leków
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku nazwę leku lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
ULDENOL
Dostepność leku
Dostepność leku
Bez recepty
Forma leku
Forma leku
drażetki
Zawartość
Zawartość
substancje czynne - sól amonowa kwasu glicyryzynowego, alantoina, olejek tatarakowy i rumiankowy
Sposób działania
Sposób działania
Uldenol łagodzi stan zapalny błony śluzowej przewodu pokarmowego. Sól amonowa kwasu glicyryzynowego działa przeciwskurczowo. Alantoina przyspiesza wzrost tkanek i ułatwia ich regenerację. Olejki tatarakowy i rumiankowy działają bakteriobójczo, przeciwzapalnie i przeciwuczuleniowo. Dzięki preparatowi powraca do normy perystaltyka jelit i czynność wydzielnicza dwunastnicy.
Zastosowanie
Zastosowanie
Uldenol stosuje się w chorobach wrzodowych dwunastnicy i stanach zapalnych z owrzodzeniami jelit.
Inne leki związane ze schorzeniami
Inne leki związane ze schorzeniami
Ostrzeżenie
Ostrzeżenie
Preparatu nie wolno podawać w uczuleniu na którykolwiek z jego składników. Lek wzmaga wydzielanie soku żołądkowego, dlatego należy w trakcie kuracji przyjmować również środki zmniejszające kwasowość soku żołądkowego. Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli Uldenol stosuje się jednocześnie z innymi lekami. Zamiar stosowania innych leków łącznie z preparatem należy omówić z lekarzem.
Dawkowanie
Dawkowanie
Dorośli 3 razy dziennie 2 drażetki.
Ciąża i karmienie piersią
Ciąża i karmienie piersią
Nie stwierdzono jakiegokolwiek szkodliwego wpływu preparatu na płód. Przenika do mleka matki, lecz oddziaływanie na karmione dziecko jest mało prawdopodobne.

Zadaj pytanie do
lekarza Farmakologa

Zastrzeżenie: Informujemy, że decyzja o podaniu leku na receptę może być podjęta jedynie przez lekarza i to na podstawie więcej, niż jednego źródła. W przypadkach rozbieżności podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka producenta. W tych okolicznościach jakiekolwiek roszczenia za pośrednie lub bezpośrednie szkody są wykluczone.

linki sponsorowane, reklamy
sport fryzury sylwestrowe piłka nożna sportowcy kolagen allegro gładkie ciało wspieraj stawy kolagen na zmarszczki na angine szałwia na wzmocnienie - szałwia najlepsze w aptece szałwia zielarnia - szałwia co dobrego - szałwia zioła - szałwia zielarnia - szałwia ziołowe wspomaganie - szałwia nowości z apteki - aronia nowości z zielarni - aronia ziołowe cukierki - aronia nowości z apteki - aronia cukierki ziołowe - aronia cukierki ziołowe - aronia nowości - aronia na wzmocnienie - aronia przeciw stresowi - pokrzywa ładne paznokcie ziołowe specjały - pokrzywa ładne paznokcie poprawa przemiany materii na wzmocnienie - pokrzywa zielarnia - pokrzywa cukierki ziołowe - pokrzywa cukierki ziołowe - żeńszeń imbir właściwości żeńszenia imbiru dla całej rodziny - żeńszeń imbir w aptekach - żeńszeń imbir właściwości żeńszenia imbiru zioła w cukierkach - żeńszeń imbir apteka - żeńszeń imbir ziołowe produkty - żeńszeń imbir nowości - aloes trawa cytrynowa apteka - aloes trawa cytrynowa aloes trawa cytrynowa - cukierki produkty z aloesu i trawy cytrynowej produkty z aloesu i trawy cytrynowej produkty z aloesu i trawy cytrynowej nowości z apteki - aloes trawa cytrynowa na wzmocnienie - aloes trawa cytrynowa cukierki z ziołami - czarny bez ziołowe wspomaganie - czarny bez dla sedniorów - czarny bez nowości - czarny bez nowości - czarny bez co dobrego - czarny bez na wzmocnienie - czarny bez nowości - czarny bez na wzmocnienie - głóg, głogowe nowości z zielarni - głóg, głogowe ziołowe cukierki - cukierki głogowe ziołowe cukierki - cukierki głogowe nowości - głóg, głogowe nowości z apteki - głóg, głogowe właściwości głogu cukierki ziołowe - cukierki głogowe przeciw stresowi - melisa ziołowe specjały - melisa apteka - melisa produkty z melisy ziołowe cukierki - cukierki melisowe co dobrego - melisa zioła w cukierkach - melisa ziołowe cukierki - melisa produkty na odporność - waleriana zioła w cukierkach - waleriana cukierki walerianowe - cukierki apteka - waleriana co dobrego - waleriana w aptekach - waleriana na wzmocnienie - waleriana co dobrego - waleriana nurkowanie z rurką jazda na rolkach rzut młotem szybownictwo wyścigi samochodowe koszykówka skoki narciarskie wyścigi samochodowe
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.